Peter Dahl litografi

326092

PETER DAHL (född 1934): Den stora Balen,
litografi, signerad, daterad, numrerad e.a. 36 x 43,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Peter Dahl litografi
Budhistorik (3 bud)

2002788
1991718
1990878

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.