Bertel Bertel-Nordström oljemålning

326090

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Stadsmotiv, signerad och daterad Bertel Nordström 1933, olja på pannå, 64x53 cm

Färgbortfall på övre pannån längst med ramen

Rum 6

Budhistorik (11 bud)
2001459
3 200
1989346
1989346
2 800
2001458
2 600
1989346

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.