Stolar 12 st industridesign

326083

STOLAR, 12 st, 1900-talets senare del, industridesign, bemålad plåt, sitthöjd 45 cm

Rostiga med färgbortfall och bucklor

Rum 21

Stolar 12 st industridesign

Budhistorik (30 bud)
2002205
2 800
2002160
2 600
2000915
2 400
2001242
2000915

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.