Ring broschnål 18 k guld

326075

RING, 8 fasetterade vita stenar samt 5 navettslipade rubiner, ringstorlek ca 17,5 mm, BROSCHNÅL, 18 k guld, 5 vita fasetterade stenar, längd 5 cm, total vikt ca 6,5 g

Röda stenar med hack och skador, ringskena med slitage och något bucklig vid mitten

Guld/Smycken

Kundcenter

Ring broschnål 18 k guld

Budhistorik (6 bud)
2001854
2001853
2001568
600
2000901
550
2000589
500

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.