Peter Dahl Fredman

326066

PETER DAHL (född 1934), Fredmans epistel no 21, signerad Peter Dahl, färglitografi, 43x29 cm

Ändringar/tillägg
Ej numrerad

Nybrogatan 32, Stockholm

Peter Dahl Fredman

Budhistorik (9 bud)
1998406
1998404
900
1998314
850
1998313
1998312
750

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.