Roland Svensson

326065

ROLAND SVENSSON (1910-2003), Skärgårdsbild, signerad Roland S, 108/200, färglitografi, ca 42x29 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Roland Svensson
Budhistorik (9 bud)
1991819
2002217
1991819
2000991
750
1991819
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.