Taklampa

326043

TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, med 3 ljuspunkter, råglasskiva med frostad dekor i form av hästar, stomme i metall med detalj i glas, höjd ca 53, diameter 54 cm

Smärre nagg

Belysning, Taklampor

Rum 7

Taklampa

Budhistorik (22 bud)
2001439
2001445
1 900
2001439
1 800
2001432
1 700
2001411
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.