Torbjörn Zetterholm akvarell

326041

TORBJÖRN ZETTERHOLM ( född 1921): Kustmotiv, signerad och daterad Torbjörn Z 1975, akvarell, ca 48x64 cm

Fack 45

Torbjörn Zetterholm akvarell

Budhistorik (22 bud)
2001884
2001732
2001883
2001732
1 900
2001882
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.