Byrå 1800-tal

326036

BYRÅ, 1800-tal, fanérad i björk, skulpterad kant, svärtade nyckelbussningar, höjd 90, 92x46 cm

Fanér- och ytskador,

Rum 15

Byrå 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
2002685
1 400
2002565
1 300
2002515
2002430
2002512

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.