Arvid Öström oljemålning

326035

ARVID ÖSTRÖM (1889-1955): Blomsterstilleben, signerad A.Öström, olja på pannå, ca 24x29 cm

Rum 5

Arvid Öström oljemålning

Budhistorik (18 bud)
2001707
1 300
2001659
1988649
2001300
1988649
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.