Theo Tobiasse färglitografi

326030

THEO TOBIASSE (född 1927): "Les funambules de l' imaginaire", signerad Theo Tobiasse och numrerad 142/150, färglitografi, ca 50x65 cm

Fack 18

Theo Tobiasse färglitografi
Budhistorik (20 bud)
2001288
2000682
2 800
1999433
2 600
2000681
2 600
1999433
2 400

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.