Bestick silver

326024

BESTICK, 12 dlr, silver, 1800-tal, modell engelsk snäck, bestående av: 6 matskedar, 6 kaffeskedar, total vikt ca 540 g, i etui

Monogramstämplade

Silver

Monter 14

Bestick silver

Budhistorik (7 bud)
2001179
1 300
2000221
1988085
1988081
900
1988076
700

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.