Sven Jonson färglitografi

326023

SVEN JONSON (1902-81): Månskensnatt, signerad och numrerad Sven Jonsson, 354/375, färglitografi, ca 45x38 cm

Fack 42

Sven Jonson färglitografi
Budhistorik (9 bud)
2001523
700
2000913
650
1991625
600
1989726
550
1986283
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.