Axel Olson färglitografi

326015

AXEL OLSON (1899-1986): "Rosor", signerad och numrerad Axel Olson 65/350, färglitografi, ca 36x48 cm

Fack 42

Axel Olson färglitografi
Budhistorik (5 bud)
2001201
550
1986284
500
1986284
1987340
1986284

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.