Victor Vasarely färglitografi

326013

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely och numrerad162/250, färglitografi, ca 65x65 cm

Fack 36

Victor Vasarely färglitografi
Budhistorik (33 bud)
2001139
6 600
2001135
6 400
2001134
6 200
2001126
6 000
2001127
5 800

Slutpris SEK:
6 600
630 EUR, 708 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.