James Coignard carborundum

326012

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard och numrerad XII/XV, färgcarborundum, ca 52x65 cm

Fack 54

James Coignard carborundum
Budhistorik (11 bud)
2001637
2001334
2001334
900
2001309
850
2000684

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.