Antoni Clavé färglitografi

326007

ANTONI CLAVÉ (1913-2005): Komposition, signerad och numrerad Clavé 29/100, utgiven av L´ Oeuvre Gravée, Zürich och med deras blindstämpel, ca 52x70 cm

Fack 39

Antoni Clavé färglitografi
Budhistorik (7 bud)
2001657
1 600
2001339
2000875
1 400
1986259
1 300
1986244

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.