Bertil Wahlberg oljemåning

326002

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Passagerare på spårvagn, signerad Wahlberg, olja på duk, ca 99x48 cm

Rum 5

Bertil Wahlberg oljemåning

Budhistorik (17 bud)
2000253
2000251
2000252
2000251
1 900
2000248
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.