John Carlson oljemålning

325992

JOHN CARLSON (1896-1979): Esplanaden mot vattentornet, Sundbyberg, Stockholm, signerad, olja på pannå, ca 46x55 cm

Rum 4

John Carlson oljemålning

Budhistorik (14 bud)
2001296
2001307
2001296
1 600
2001227
2000836
1 400

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.