John Carlson oljemålning

325989

JOHN CARLSON (1896-1979): Gamla Hagalund, Solna, Stockholm, signerad och daterad 1963, olja på pannå, ca 46x55 cm

Rum 4

John Carlson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2000833
2000664
1992575
1989712
550
1987793
500

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.