John Carlson oljemålning

325988

JOHN CARLSON (1896-1979): Lötsjön mot Sundbyberg, Stockholm, signerad och daterad 1973, olja på pannå, ca 46x55 cm

Fack 52

John Carlson oljemålning

Budhistorik (14 bud)
2000268
1 300
2000267
2000266
2000263
2000259
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.