Miniatyrer 1800-talets första hälft

325987

MINIATYRER, 2 st, 1800-talets första hälft, figurscener, förgyllda, diameter ca 7,5 cm, medföljande 2 svärtade ramar

Diverse

Monter 19

Budhistorik (19 bud)
1997705
3 600
1997548
3 400
1997521
3 200
1997031
1997019
2 800

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.