Bertil Wahlberg

325986

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Stilleben med solros och africana, signerad Wahlberg, olja på pannå, ca 112x60 cm

Rum 13

Bertil Wahlberg

Budhistorik (3 bud)

1999964
1998336
600
1985198

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.