Bertil Wahlberg oljemålning

325985

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Trumpetande pojkar, signerad Wahlberg, olja på pannå, ca 121x61 cm

Övre del på pannå med skador

Rum 5

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1999884
600
1999768
550
1992430

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.