Paul Klee grafiska blad

325983

PAUL KLEE (1879-1940), efter: (4) Kompositioner, varav 2 signerade i plåten, grafiska blad, ca 12x19-19x14 cm
PROVENIENS: Galleri Anden Göteborg

Fack 29

Paul Klee grafiska blad

Budhistorik (9 bud)
1993401
950
1992797
900
1992062
850
1991532
1991526
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.