Paul Klee efter grafiska blad

325982

PAUL KLEE (1879-1940), efter: (4) Kompositioner, varav 2 signerade i plåten, grafiska blad, ca 12x19-19x14 cm
PROVENIENS: Galleri Anden Göteborg

Fack 32

Paul Klee efter grafiska blad

Budhistorik (9 bud)
1993398
950
1992794
900
1992058
1991536
750
1989889
700

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.