AyinashThaker Indien blandteknik

325972

AYINASH THAKER (Indien, 1900-tal): "Chitra Koot", signerad och daterad -81, blandteknik, ca 90x90 cm

Fack 9

Budhistorik (6 bud)
2000255
1 600
1998809
1998809
600
1999770
550
1998809

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.