"The dark sails" oljemålning

325971

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "The dark sails", otydligt signerad, påskrift a tergo Hermanovski 565 5th Ave, olja på pannå, 152x62 cm

Nedre del av ram saknas

Rum 18

Budhistorik (22 bud)
1996868
5 800
1996865
5 600
1995833
5 400
1995224
5 200
1994440
5 000

Slutpris SEK:
5 800
553 EUR, 622 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.