Sanat Thaker Indien oljemålning

325969

SANAT THAKER (Indien 1900-tal): "Chitra Koot", signerad och daterad -80, olja på pannå, ca 91x86 cm

Fack 3

Budhistorik (37 bud)
2000241
4 400
2000247
4 200
2000241
2000244
3 800
2000241
3 600

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.