Skedar

325968

SKEDAR, 7 st., silver, 17/1800-tal, olika städer bl a Stockholm och Säter, vikt ca 340 g

Slitage, gravyrer

Silver

Monter 12

Skedar

Budhistorik (3 bud)

1996574
1 300
1995370
1989643

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.