Christophe Cachet oljemålning

325967

CHRISTOPHE CACHET (samtida): "Buvez ā ma santé!", signerad Cachet, olja på pannå, ca 82 x102 cm

Mindre ytskada

Rum 21

Christophe Cachet oljemålning

Budhistorik (29 bud)
1998967
5 800
1998966
5 600
1998805
5 400
1998562
5 200
1998552
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.