Oidentifierad konstnär madonnan med barnet

325966

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal): Madonna med barn, olja på duk, ca 70 x 57 cm

Ytskador och krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 21

Budhistorik (18 bud)
2000237
2000236
3 800
2000231
3 600
2000230
3 400
2000228
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.