Åke Åhlin oljemålning

325964

ÅKE ÅHLIN (född 1913), "Båtbryggan", signerad Åke Åhlin 1990, olja på pannå, ca 57 x 37 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Åke Åhlin oljemålning
Budhistorik (14 bud)
2005132
3 200
2004709
2005113
2004709
2 800
1999882
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.