Skåp design Carl Malmsten

325963

CARL MALMSTEN, skåp, "pyramid", fanerat i mahogny, med dekor i intarsia, två skåpsdelar med mellanliggande lådor, draghandtag i mässing i form av ankare, höjd 170, 105 x 42 cm, 2 nycklar finns

Smärre bruksslitage

Rum 15

Skåp design Carl Malmsten

Budhistorik (14 bud)
1988365
5 400
1999876
5 200
1988365
5 000
1999874
4 800
1988365
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.