Etagebord med kineserande dekor

325962

ETAGEBORD, engelsk stil, 1900-talets första hälft, sk dumbwaiter, svartmålat med kineserande stil, höjd ca 98

Slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Budhistorik (2 bud)

1992367
1985008

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.