Evert Lundquist oljemålning

325958

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Abstrakt landskap, signerad E. L.,olja på pannå, ca 15,5 x 29 cm

Kan beskådas Geijersgatan 14

Geijersgatan 14, Göteborg

Evert Lundquist oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2037752
7 800
2037749
5 000
2028823
2028085

Slutpris SEK:
7 800
744 EUR, 837 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.