Esaias Thorén oljemålning Halmstadgruppen

325957

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Fisk, signerad E. Thorén, olja på pannå, ca 15 x 45 cm

Kan beskådas Geijersgatan 14

Mindre färgbortfall

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (17 bud)
2045182
2044986
2 800
2044820
2 600
2044819
2 400
2044814

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.