Skrivbord

325956

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, björk, höjd ca 75, 64x130 cm, nyckel finns

Repor, bruksslitage

Rum 18

Skrivbord

Budhistorik (12 bud)
1997972
1985927
750
1997971
750
1985927
700
1997970
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.