Ari Eskelinen oljemålning

325918

ARI ESKELINEN (född 1953): "Utsikt - insikt", monogramsignerad AE samt signerad och daterad a tergo 2011, olja på pannå, 70x102 cm

Fack 48

Ari Eskelinen oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1991123
1991122
1985224
1985223
500
1985222
450

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.