Tore Palm litografi

325917

TORE PALM (född 1933): Segelfartyg signerad Tore Palm, 122/250, färglitografi, 11x23 cm

Fack 26

Tore Palm litografi
Budhistorik (3 bud)

1988461
500
2000454
450
1988461

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.