Svenerik Jakobsson litografi

325916

SVENERIK JAKOBSSON (född 1934), "Besök på betonghyllan", liotgrafi, 129/250, signerad och daterad 1980, 25x32 cm

Fack 25

Svenerik Jakobsson litografi
Budhistorik (8 bud)
1998637
700
1985896
650
1985788
600
1985738
550
1984528
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.