Ryno Frieberg oljemålning

325915

RYNO FRIBERG (född 1920): Stilleben med blomma signerad och daterad Ryno 1957, olja på pannå,27x21 cm

Fack 31

Ryno Frieberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2000435
550
1999708
500
2000434
500
1999708
450
1994390

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.