Thomas Edetun Kollektion Vasa Konst

325909

THOMAS EDETUN (född 1962), "götaland", signerad och daterad a tergo Thomas Edetun 2002, samt betitlad götaland, olja på pannå, 28,5x77 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (11 bud)
2018684
3 400
2018651
3 200
2018683
2018651
2 800
2018682
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.