Linda Lysell Kollektion Vasa Konst

325908

LINDA LYSELL (född 1947), Den röda klänningen, signerad och daterad Linda Lysell 02,
olja på duk, 61x79 cm;
även ramen bemålad, mått med ram 63x81 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (22 bud)
2014417
6 000
2014415
5 800
2014414
5 600
2014411
5 400
2014410
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.