Ulf Rollof Kollektion Vasa Konst

325906

ULF ROLLOF (född 1961), Fågelfigur II, signerad och daterad Rollof 5/7 04, akvarell 29,5x21 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (11 bud)
2018679
2016569
750
2001985
700
2016568
650
2001985
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.