Ulf Rollof Kollektion Vasa Konst

325903

ULF ROLLOF (född 1961),"Kalender", triptyk, samtliga signerade och daterade Rollof 99,
akvareller (3 st) 41x59 cm vardera,
PROVENIENS: Galerie Nordenhake, Stockholm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (8 bud)
2001994
3 600
2005755
3 600
2001994
3 400
2001992
2001990

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.