Ernst Billgren Kollektion Vasa Konst

325899

ERNST BILLGREN (född 1957), Fågel och trädstam, signerad EB, olja på duk, 13x22 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (8 bud)
2018629
7 600
2018620
7 400
2018617
7 200
2017099
7 000
2017096
5 800

Slutpris SEK:
7 600
725 EUR, 815 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.