Fruls Tilpo Kollektion Vasa Konst

325893

FRULS TILPO (född 1960), Love Is All Around, signerad Tilpo, olja på duk, 70x84 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (4 bud)

2018624
2004415
2004414
2001970

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.