Rune Jansson Kollektion Vasa Konst

325887

RUNE JANSSON (1918-2014), "Fjärd", signerad (i blyerts) Rune Jansson, olja på duk, 24x33 cm
PROVENIENS: Konstnären

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (12 bud)
2018201
2018039
2 800
2018199
2 800
2018039
2 600
2018198
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.