Rune Jansson Kollektion Vasa Konst

325886

RUNE JANSSON (1918-2014), "Figur", signerad Rune Jansson, olja på duk, 27x22 cm
PROVENIENS: Konstnären

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
2018572
500
2018571
450
2018565
2018563
2018553

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.